Thursday, 15 March 2012

Quick (not only) Shopping :)

   Hello Girls! :)
Thank you for this nice response to my last post, I'm glad you liked the makeup I did :) I really appreciate your comments and support, trust me you are gonna be rewarded for it some day, sooner or later :)
Today will be quick post and a few pictures. I'm working on that video-review of Real Techniques brushes, so you will see it next time, I guess.
   I wish to share with you a few products I have purchased lately and one I quite enjoy but that one I found it in my previous Glossy Box :)
Again, those are pretty recent so I won't say much abut them, but if you wish to see my review featuring any of them, just let me know in you comment :) 


*****
   Witajcie Dziewczyny! Dziękuję za tak miły odzew odnośnie mojej ostatniej notki, cieszę się iż podobał wam się makijaż(e), który zrobiłam. Naprawdę doceniam Wasze komentarze i wsparcie, napewno wam to wynagrodze, wcześniej czy później :)
Dziś będzie szybciutki post z kilkoma zdjęciami. Pracuję teraz nad tą video recenzją pędzli Real Techniques, więc pewnie zobaczycie ją następnym razem.
   Chciałabym się z wami podzielić moimi ostatnimi zakupami oraz jedną rzeczą, którą bardzo lubię, a dostałam ją w poprzednim Glossy Box :)
I znowu, te rzeczy są dość nowe, więc za wiele o nich nie powiem, ale jeśli zechcecie bym zrobiła o jakimś produkcie recenzję, dajcie znać w komentarzu :)

Source / Źródło


Urban Decay Eyeshadow Primer Potion (Eden)
 I have to tell you I was super exited to try this one out, since UD is such an amazing brand. I wanted to test something what I really need to have right now and eyelid primer was my best choice :) I'm already amazed with the way it works!
 I purchased mine via Debenhams website.

*****
Muszę wam powiedziec, że strasznie chciałam go spróbować, szczegółnie iż UD jest tak niesamowitą marką. Myślałam o przetestowaniu czegoś, co naprawdę by mi się teraz przydało i właśnie primer był najlepszą decyzją :) Jestem pod wrażeniem jego działania!
Ja swój zakupiłam przez internet. 

No7 Shine Free Primer
I must admit I really don't remember trying any of their products, so when I got £5 voucher (for No7) I decided to buy this face primer. So far I'm not sure about this one...
*****
Muszę przyznać, że nie pamiętam bym próbowała jakikolwiek ich produkt, więc kidy otrzymałam kupon na £5 (na No7) zdecydowałam się na ten właśnie zakup  - brimer do twarzy. Póki co  nie jestem jego pewna...

Rimmel Pro MATTE FINISH
I quite like the idea of matte nails, so I wanted to see how it'll work :)
*****
Całkiem mi się podoba wygląd matowych paznokci, więc chiałam zobaczyć jak to naprawdę działa :)

Rimmel Lash Accelerator mascara
Yep, I needed new mascara and I went for this one. Not sure if that was a good choice though...
*****
Tak, potrzebowałam nowej maskary i wybrałam tą. Ale nie jestem pewna czy to był dobry wybór...

Rimmel Lipstick Kate Moss Collection
There was a promotion 3 for 2 on Rimmel, so I decided to go wild with the lipstick :) I own nudes, pinks, peaches, reds... but never had a purple one, I figured "why not?"
*****
W bootsie była promocja Rimmel - 3 za 2, więc zdecydowałam się zaszaleć ze szminką :) Mam "nudne", róże, brzoskwinki, czerwienie... ale nigdy nie miałam fioletowej, więc pomyślałam "czemu nie?"

Revlon Runway False Eyelashes
Another product from sale, I thought this falsies are quite interesting :)
*****
Kolejny produkt z wyprzedaży, pomyślałam że te rzęski są całkiem ciekawe :)

DuWup Venom Gloss
And this is my current favourite lip gloss, love the color and shine... It's too bad mine has only 5ml :( - got it from Glossy Box.
*****
A to jest obecnie mój ulubiony błyszczyk do ust, podoba mi się kolor i połysk... Szkoda, że mój ma tylko 5ml :( - dostałam go w Glossy Box-ie.    So that would be it for tonight, have a great one and enjoy your weekend! ;)
*****
   Więc to by było wszystko dzisiejszego wieczoru, życzę wam dobrej nocki i udanego weekendu! ;)


GIVEAWAY!!!!!!


6 comments:

4premiere said...

no fajne zakupki:) Jak tam RT?

MARTA said...

To fakt "pyszny" jest ten blyszczyk! :)

monica said...

koniecznie chce makijaz z ta szminka i rzęsami:) a primera UD bardzo zazdroszcze:)))) buzisaki:**

Kaś said...

Rimmel Pro MATTE FINISH - jestem ciekawa jego recenzji. :)

Marti said...

lubisz ten błyszczyk z Glossyboxa? ja wrzuciłam do szuflady i nawet nie otwierałam :)

Basia said...

jak potestujesz Lash Accelerator to wstaw recenzję, chętnie zobaczę :)

Post a Comment

Dziekuje za komentarze, wszystkie czytam i zachowuje w pamieci i sercu..
Na wszelkie pytania odpowiem pod zostawionym komentarzem, więc nie zapomnij tu wrócić :)
Uprzemie proszę o nie zostawianie komentarzy typu, Obserwujemy? - Jeśli mój blog naprawdę ci się spodoba, zostaniesz ze mną z chęci...

*** *** *** *** *** *** *** *** *** ***
Thanks for your comments, I read them all and keep them in my memory and my heart..
If you asked me a question - the answer you will find under your comment, so don't forget to come back here :)
I will ask you for not leaving comments like, Shall we follow each other - If you really liked my blog you would stay here anyway...

Powered by Blogger.

© 2011 ArtLook4U , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena